Sexy chlapec, nebo kniha?

30. ledna 2015 v 17:36 | Beatrice |  Články
"Vyber si". Čato to slýcháváme od ostatních a snad ještě častěji od sebe. Jestli máte stejný problém s vybíravostí jako já, znamená to pro vás takový nevýznamný rozsudek smrti. Normální denní rozhodnutí, jako co si v daný den vezmeme na sebe, nebo jaký film zhlédneme, pro nás představuje peklo.
Pamatuji si, jaký zmatek jsem měla v hlavě, když jsem si vybírala střední školu. Rozhodovala jsem tehdy o svojí budoucnosti. Naštěstí jsem se rozhodla správně, teda alespoň do teď to tak cítím, uvídím jak mi to půjde dál.
Co ale vím,je to, že rozhodování dělá problém velké spoustě lidí jakéhokoli věku bez rozdílu pohlaví. Je to nejspíš nějaká chyba v matrixu ...
Další stránkou toho "Vyber si" je to, že spousta lidí ani neví, že má vůbec nějaké možnosti k výběru. Proto je nejspíš tak vysoká hladina zločinů a sebevražd.
Když už si ale máme z čeho vybírat, mohou se nám všechny možnosti zdát dobré, nebo naopak špatné. A jak v tom případě poznáme, co je dobré a co špatné? Máme se řídit srdcem, nebo mozkem. A jsme u toho dalšího "Vyber si". Podle mě je to snad takový kolotoč otázek a odpovědí, na jejichž otázku nezná odpověď ani lecjaký génius. A že jich je v téhle době nedostatek...
Chce to klid a nohy v teple. Nebo víte co? Raději koktejl v ruce a nechat se zahřívat nějakým fešákem. V tohle se rozhodovat nemusím.
Není sice k zahození zahrabat se pod teplou deku a při plápolajícím plamínku vanilkové svíčky číst nějaký sexuální román spolu s citronovým čajem slazeným medem. Ale koukat se na horor natažená v objetí sexy amanta, který vás tiskne k sobě, aby jste se nebála, jelikož jste srabanda... V tom se přece nejde rozhodovat... Teda můžete se pak rozhodovat, jestli se s ním vyspíte, nebo ne. I tohle bývá moje poslední dobou časté rozhodování. Tím bych se ovšem chlubit neměla, ale popovídat vám o tom snad můžu. V dalších článcích se rozepíšu o svých zážitcích. Doufám, že budete moje příspěvky číst i nadále. Plácnutí přes zadek a pusu na tvář vám posílá Beatrice, která se jde věnovat chardoney.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano! :-)

Komentáře

1 eazi eazi | Web | 30. ledna 2015 v 18:16 | Reagovat

Vždycky jsem se chtěla řídit srdcem... ale ono to vždy nejde. Někdy je potřeba zapojit i mozek a vybrat si to co je důležitější místo toho, co chceme/ co je nám příjemnější... ;)

2 Captain Captain | Web | 30. ledna 2015 v 19:30 | Reagovat

Minulý rok jsem si myslela, že bude nejlepší řídit se mozkem a určit tak pro sebe tu správnou střední školu. Jenže srdce se taky rvalo a dopadlo to... Katastrofálně. Když teď nad tím však přemýšlím, asi by bylo výhodnější poslouchat (hlavně u mě) pouze mozek... Přeci jen se nenechá tak lehce obalamutit...

3 Beatrice Beatrice | E-mail | Web | 31. ledna 2015 v 21:58 | Reagovat

[1]: Přesně tak, ale v téhle době, kdy polovina lidí nemá mozek, nebo ho nepoužívá, je celkem těžké neřídit se srdcem... A pak to vypadá, jak to vypadá... :-)

[2]: Doufám, že jsi s tím něco udělala a nebudeš se trápit, kvůli tomu jednomu špatnému rozhodnutí. A věř mi, uděláš jich ještě spoustu a tím se naučíš těm dalším předcházet. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama