Vybrala jsem si svou dráhu?

31. ledna 2015 v 22:40 | Beatrice |  Příběhy
Bylo nebylo, jednou si jedna patnáctiletá dívenka vzala do ruky ten plastový panák s nějakou průhlednou vodou s vůní melounu. Všichni jí pobídli k tomu, aby ten odporný kentus vlila do svého zažívacího traktu. A co neudělala, kopla to do sebe, jako by se nechumelilo, jen se po té nepatrně zachvěla a skončila v náručí bývalého, Michala, na jakousi přeslazenou hudbu. Okolo nich se kymácelo v rytmu hudby pár dalších spolužáků. Ano, rozlučka její základky se rozjela celkem slušně.
Po skončení songu vyšla z obrovského stanu a zamířila ke své tehdy nejlepší kamarádce Janě, která právě s pár dalšími lidmi mířila na taneční parket venkovské diskotéky, která se konala asi dvacet metrů od jejich "rozlučkového stanu". Samozřejmě se k nim se vší parádou připojila a tančila na veškeré fláky, které pouštěl na podiu Dj. Už chtěla s Janou odejít zpět do stanu, když jí někdo chytil za pas a odnesl zpět na parket. Rozkoukala se a zjistila, že ten její únosce je docela pěkný, vysoký kluk, jemůž kaštanové vlasy padaly do očí stejné barvy. Jen se usmála a začala se kroutit v rytmech, které jí udával. Nebyla si svými pohyby jistá, jelikož tohle byla vůbec první "diskotéka" na jaké se kdy objevila. Navíc poprvé okusila alkohol. Tyhle dvě poprvé však nezůstaly samy.
Všimla si, že kousek od nich se její kamárádka Terka kroutí okolo jiného týpka. Jdi do toho holka, pomyslela si.
Najednou ucítila ruce, toho pěkného klučiny na svém zadku a ucítila jak ji zvedají. Ona obmotala své nohy kolem jeho boků a pokračovali v tanci. Cítila se tam vyjímečně.
Najednou jí proběhlo hlavou "kolik je hodin?" Podívala se na mobil, který vytáhla z kapsy 01:00. "Doprdele!"
Vymanila se z jeho obětí a pár posunky naznačila, že už musí jít. Už měla nakročeno k odchodu, když si jí za zápěstí přitáhl zpět.
"A co takhle pusa na dobrou noc?" Zeptal se s úsměvem a sklonil se k jejímu obličeji.
Hádejte, co jsem si tehdy vybrala. Mám mu dát pusu, nebo ne? JISTĚ ŽE ANO!
Naše rty se dotkly. Ale neskončilo to tak. Jaktože ne? Do té doby jsem si dala jen pusu s Michalem, jen pusu, vydrželi jsme spolu týden, jelikož mi po pár dnech vztahu řekl, že mě miluje, čehož jsem se trošku zalekla a už to nespravila ani ta nádherná růže, co mi tenkrát dal k patnáctinám.
On ale rozevřel mé rty azačal mi rejdit v ústech, připadalo mi to divné, ale dělala jsem to samé co on.
Polibek skončil a už jí někdo tahal za ruku z parketu. "Víš, kdo to byl?" Zeptala se mě Jana.
"Co?" Pohlédla jsem na ní.
"Ten kluk, se kterým ses líbala... Je můj bratranec"
"Co?" Řekla jsem znovu, ale tentokrát jsem rozumněla každé slovo.
"Ä má holku..." Přidala k tomu ještě Jana.
Ano, tohle je přesně ten okamžik na který nikdy nezapomenu. Můj první francouzák byl se zadaným bratrancem mé bývalé nejlepší kamarádky. Už tenkrát asi ve mě bylo semínko mrchy, o kterrém tahle nevinná holčinka nevěděla, že vůbec existuje. Nepovažuji se za mrchu, protože jí nejsem. Pouze miluji muže a ti milují mě.
Pusu na tvář a plácnutí přes zadek posíla Beatrice.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano! :-)

Komentáře

1 Angel Angel | Web | 31. ledna 2015 v 23:37 | Reagovat

Taky jsem pár takových večerů zažila. Bez nich by to nebylo to pravý mládí a ty pravý průsery :3 :D

2 Beatrice Beatrice | E-mail | Web | 1. února 2015 v 12:13 | Reagovat

[1]:  Přesně tak! Lépe bych to neřekla, navíc tohle je teprve začátek, co vám povím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama