Sex,drugs and Rock n Roll

2. února 2015 v 23:26 | Beatrice |  Příběhy
Předsudků, týkajících se sexu je celá řada. Zvlášť když se zaměříme na počet sexuálních partnerů. Když se dvacetileté ženy zeptáte napočet sexuálních partnerů a odpoví vám, že je panna, nebo že měla v posteli jen jednoho muže. Řeknete si, že je frigida? Vy si to možná řeknete, já si však pomyslím, že je to šťastné děvče...
Vzhledem k této době si však myslím, že každá žena, která si svůj věneček ponechá pro svého vyvoleného, je pravou hrdinkou. Avšak tahle doba mi připomíná staré osmdesátky... Sex, drugs and Rock n Roll.
Všichni kouří trávu, sexují jak o život a pomaličku lidé dělají krůčky i ke starému Rock n Rollu.
Já jsem v tomto však jen dvěmi třetinami. Trávu jsem měla jen dvakrát a zrovna velký odvaz to nebyl...
Jak už bylo určitě řečeno někým přede mnou. Jak mám najít pravou lásku mezi těmi všemi muži? Přece jich pár musím vystřídat a něco si užít před tím, než se tomu pravému odevzdám.
Citová labilita, která následovala po rozplynutí nadějného vztahu s Petrem mě donutila k dalšímu přešlapu, který jsem si vždycky odříkávala. A to domluvit si sex přes internet... Jmenoval se Tomáš a bylo mu 33 let.
Nastal den D a já přicházela k místu setkání a to byla lavička v Šimkových sadech. Bylo příšerné vedro a jediné, co mě zdobilo byly kraťasy a tílko. Yeah.. like a bitch.
Viděla jsem, jak z MHD vystupuje nějaký chlápek. Wau. Hezčího chlapa jsem snad předtím nikdy neviděla. Také měl oděné džínové kraťasy a bílé tričko, které zdůrazňovalo každý jeho sval na břiše, hrudníku i na pažích. Nagelované blonďaté vlasy a šibalské modré oči. A ta přitažlivá voňavka namíchaná se smradem z cigaret. Já v tu dobu také kouřila, takže to pro mě nepředstavovalo problém. Dobrou hodinu jsme si na té lavičce povídali a pili redbull, který každému přinesl. Po té jsme se vydali k jeho bytu. Jeho byteček byl celkem útulný, až do doby, než jsem zahlédla ženské tenisky. Prý, že to byla jeho spolubydlící. Věřila jsem mu.
Po té, co jsme se další půl hodinu líbali a svlékali. Následovalo pár zásunů a sklouznutí kondomu, po čemž jsme neměli chuť pokračovat dál. Naservíroval mi úžasně vypadající drink na balkon, kde jsme si spolu povídali nejméně dvě hodiny.
Když jsem ho upozornila, že musím jít, snažil se mě přemluvit k dalšímu "sexu". Já však odmítla a zdejchla se.
Po pár dnech, co jsme si spolu jen psali mi přišla esemeska, která mě víc, než zaskočila.

"Promiň, už ti dál nemůžu lhát, mám přítelkyni.."

Po tom, co jsem ho neuvěřitelně zjebala a řekla mu jakej je neuvěřitelnej kreten, přišla další.

"Potřebovali jsme změnu a já chtěl taky zkusit něco jinýho. Ale upřímně, šlo nám o lásku, nebo o sex?"


Měl sice pravdu, šlo jen o sex, ale podvádět svojí přítelkyni? Fuj... Tenkrát se mi to zdálo naprosto neomluvitelné, nevěra, jako by se nechumelilo... Jak jsem o pár měsíců poznala, jde to celkem dobře.

Jak já říkám. Jsem masochistka i sadistka. Sadistka v tom, že ubližuji druhým a masochistka v tom, že si nechám ubližovat. Zamilovávám se do špatných mužů.
Pusu na tvář a plácnutí přes zadek posílá Beatrice.

Qeen Samantha.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano! :-)

Komentáře

1 Angel Angel | Web | 7. února 2015 v 23:45 | Reagovat

Na rande a vztah přes net, jsem si tak nějak troufla, ale toho sexu bych se bála... Sejdete se sice jen za jedním účelem, ale nikdy nevíš, na koho narazíš...

2 Beatrice Beatrice | E-mail | Web | 8. února 2015 v 15:05 | Reagovat

[1]: Také bych si to už netroufla udělat... Vždy mi dojde až později, jakou blbost jsem udělala:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama