Voněl jako můj strejda.

7. února 2015 v 21:55 | Beatrice |  Příběhy
Po dalším incidentu se zadaným mužem jsem se rozhodla vypustit ty tvory z Marsu z hlavy, což mi vydrželo asi tři týdny.
Bylo tenkrát léto a jelikož jsem měla období změny, rozhodla jsem svou vyměnit svou andělsky blonďatou hlavinku za hlavu sexy brunetky. Ten podvečer jsem se rozhodla zamířit na Masarykovo náměstí, do Rossmanu pro barvící šampon od palette, který měli ve slevě.
Když jsem procházela po mostě u zimáku, minul mě bez povšimnutí jeden cyklista. Na tom by nebylo nic nenormálního.
Ale to by nebylo, aby se nic nestalo.
Minul mě druhý cyklista, který se za mnou ne málo otáčel. S úsměvem jsem sledovala jeho zájem. To jsem však nevěděla, že si na mě počká za mostem a spustí se mnou řeč, načež jsme se proházeli po Hradci až jsme došli na terasy, kde jsme se uvelebili na lavičku, po necelé hodince klábosení se mě rozhodl políbit. Zaskočilo mě to, ale neodporovala jsem.
Mé předsudky však nevymizely... Byl sice plešounek s krásnýma modrýma očima, za kterého by kdejaká vraždila, ale bylo mu třiatřicet, patil alimenty za syna, měl mnou nepochopitelné a naprosto úděsné názory a voněl jako můj padesátiletý strýček.
Nevím proč, ale přitahoval mě. Bohužel.
Další schůzky nebyly tak nevinné. Sex v parku, při kterém nás překvapila spolubydlící, která běžela jen tak kolem. Procházka k němu domů, ze které se vyklubal sex. Vše bylo v pohodě, do doby, kdy mi po jeho vyvrcholení oznámil, že nám praskl kondom. Jen se mi zatmělo před očima a začalo mi zvonit v uších.
Vše nakonec dopadlo dobře, koupil prášek "PO" ... Choval se jako starostlivý přítel, mě to však hrozivě vytáčelo. Po tomto incidentu jsem ho začala ignorovat.
Tak to ovšem neskončilo přátelé. Jelikož byl skoro konec školního roku, neměla jsem nic na práci, tudíž jsem každý večer trávila s přítelkyněmi venku. Jeden večer se však stalo, pro mě něco nemyslitelného. jen, co jsem vyšla z introvských dveří, uviděla jsem, jak kolem projelo to známé kolo. Zaletěla jsem zpět dovnitř. Holky mě však vytáhly ven, prý nebyl šance, že by mě zahlédl, sice jsem se bála, ale šla jsem. U knihovny jsem nabyla dojmu, že je pryč. Hmmm, omyl!

"Upadly ti prstíčky?"

A doprdele. Viděla jsem, jak se ode mě holky odpojují, proč mě s ním kruci nechávají samotnou? Kdo bude svědkem mé vraždy?!
Neuvěřitelně mě sprdnul. Já se mu nedivila. Řekla jsem mu, že bych neunesla ten věkový rozdíl a naše rozdílné názory.Což byla pravda. nakonec to vzal v pohodě, ale to co pak řekl... Fuj!

"A jestli chceš, stav se někdy na sex..."

No co, ale aspoň jsem si ten den, kdy jsem ho poznala, nekoupila tu úděsnou barvu na vlasy.

Pusu na tvář a plácnutí přes zadek posílá Rose.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano! :-)

Komentáře

1 Angel Angel | Web | 7. února 2015 v 23:16 | Reagovat

Chlap, skoro každý končí vztahy (je jedno zda milence nebo partnerské) slovy, když ti bude chybět sex, dej vědět. Mně se to už párkrát také stalo. -_- :D

2 Beatrice Beatrice | E-mail | Web | 8. února 2015 v 15:06 | Reagovat

[1]: Ano, a je to naprostá hrůza, je to na facku, ale chlapi nezměníš...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama