Blogerská uprchlice.

13. července 2015 v 13:36 | Beatrice |  Články
Ahoj lidi! No, jak tak koukám na téma týdne, připadá mi, jako by tím blog.cz narážel na mě... Přestože jsem byla na blogu strašně dlouho neaktivní, což mě velice mrzí, byla jsem zaneprázdněná všude jinde. Tím bych se vám chtěla i trošičku přiblížit, jelikož jedinná stránka, ze které mě znáte je má milostná minulost. A to se mi nezdá moc dobré..
Chtěla bych vám trošku přiblížit celou dobu, co jsem nenapsala jediný článek.
Když zrovna nejsem se svými přáteli, přítelem nebo se neučím (Zdrávka je celkem těžká) patlám barvy na plátno. Zbožňuju to ticho. Nic víc než já, plátno, barvy, velký hrnek kávy a hudba. Nevím proč, ale mám slabost pro kreslení ptáčků a květin, nejspíš to bude i tím že neumím kreslit portréty, což je obrovská škoda, představa této profese je naprosto úžasná a vyhlídka studovat úmění je velice lákavá, ale u mě zvítězil mozek nad srdcem. Místo umělecké školy jsem si tenkrát vybrala zdrávku a jak se později ukázalo i to srdce si přišlo na své.

Malá ukázka mých obrazů a obrázků. Mám to moc ráda a vy, kteří také kreslíte, víte o čem mluvím. Prostá harmonie v srdci.
Pablo Picasso je majitelem mého oblíbeného citátu, avšak nepatří mezi mé oblíbené malíře... Kubismus, jehož zakladatel je právě Pablo, není prostě můj styl, já jsem fanouškem realizmu. "Jak smutné pro malíře, jenž miluje blondýny a nesmí je malovat na svých obrazech, protože se nehodí ke košíku s ovocem." Kdo by ale neměl vlásce malíře, který rád bloncky. Wohou. Jsme prostě úžasné.
To byl samozřejmě vtip, nebývám arogantní, maximálně jednou, dvakrát denně... Jsem hodná holka.. V příštím článku moje málá Rescue.
Líbá vás, Beatrice!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano! :-)

Komentáře

1 Angel Angel | E-mail | Web | 13. července 2015 v 14:32 | Reagovat

Malovat a kreslit můžeš i bez umělecké školy =) Ono je to možná lepší, kolikrát ta škola lidem tu jejich tvorbu nerozvíjí, ale nutí je do toho, co je zrovna moderní. Tvoje obrazy se mi líbí, zvlášť ten tukan je hrozně roztomilý =) Taky nejsem zrovna fanynka Picassa, ale citát je to pěkný.

2 wendyxix wendyxix | 13. července 2015 v 17:54 | Reagovat

Ahojky máš nádherný blog a já jsem se tě chtěla zeptat tedy(pokud ti to nevadí) jestli mi dáš hlas o nejkrásnější blog. Je to na http://zosvetaslavy.blog.cz/1507/sutaz-o-naj-blog
Byla bych ti moc vděčná a kdybys chtěla dala bych to taky hlas:) můj blog
http://wendyxix.blog.cz/
Promiň jestli ti to na tvé stránce vadí nechci ti to tu nějak spamovat nebo tak něco
Předem dík Wendy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama