Duchové v jezeru?

1. srpna 2015 v 17:42 | Beatrice |  Články
Když to vezmu kolem a kolem, nedivím se, že se nejméně dvakrát do týdne bojím usnout. Je to hlavně díky mé lásce k hororům, fantazy a duchařině. Vždy mě to táhlo k různých báchorkám o ztracených duších lidí, jejichž osud neměl zrovna příznivý konec.
Možná mám trošku podivné způsoby při řešení naštvanosti, ale pustit si nějaký skvělý horor pomáhá, protože ti lidé tam na tom jsou mnohem hůř než vy.
No, i když... Možná by stačilo pustit si Game of thrones. Všichni tam totiž umírají... Hlavně moje oblíbené postavy, takže Jon Snow, drž se!
Kdo tenhle skvělý seriál sleduje, určitě to pochopí.
Zabíjení, sex, zrada, nemilosrdnost, oddanost,láska.
Jde tam o mnohem víc věcí- úžasnějších věcí.
Ale teď se tu bavíme o strašidlech pod postelí, a strach asi nevyvolá Tyrion Lannister se svou sexy jizvou, ale spíše ty horory a duchařinky.
Nejsem moc na krvavé horory, kde nejde o nic jiného, než jen někoho nacpat do mlýnku na maso a udělat z něj guláš. I když Pach krve byla skvělá serie filmů, zaujaly mě spíš horory s duchy a různými psychologickými blbůstkami. Tudíš Insidious, V zajetí demonů, Poltergeist, Katakomby,Annabelle, Paranormal activity,Nightlight,Černobylské deníky Ghoul...
Podle mě skvělé filmy, ale Ghoul a Poltergeist... No, na to, jaké se kolem těchto filmů dělaly caviky, nemyslím, že jsou tak dobré, jako třeba Insidious. Ghoul je tak trošku celkově divný film, ale koukat se na něj dalo.
Když se tu bavíme o Ghoul a Černobylských denících, poukážu na samotný Černobyl a Pripjať... Lidé, kteří mutovali radiací jsou pouze smyšlenkou, ale Černobylem se opravdu duchové prohání. Zjistila jsem to prostřednictvím mého oblíbené pořadu Dobyvatele ztracené pravdy. Díl najdete zde :http://www.dailymotion.com/video/x2g510a
Jestli máte rádi scary panenky, koukněte na tento díl:http://www.dailymotion.com/video/x2g4s8r Budou vašimi strašáky pod postýlkami spolu se smradlavými ponožkami, obalem od snickers a ztraceným meďou.
Já sama na paranormálním jevům věřím. Kdo někdy nechtěl založit skupinu, která by pátrala po paranormálních jevech? Já teda rozhodně ano! Ale jelikož jsem trošku i strašpytel, musela bych se hodně přemáhat...
A jestli jste emočně citliví lidé jako jsem já... Good luck. Když přijdu na místo, kde umírali lidé, mám ten ošklivě divný pocit, proto jsem se v Terezíně malém pozvracela. Znáte ten pocit, jako by vám někdo nakázal nedýchat, drtil vám váš žaludek a zamotal vám hlavu, já ano, ale je možné, že je to pouze o myšlení. Hnus. K tomu mám takovou historku, jaká se obvykle objevuje v časopisech bravo atd. jako scary story...

Dva kilometry od naší sousední vesnice je obrovský les, jehož rozloha se čítá na spostu hektarů. Takové dva kilometry od okraje lesa, je malý hluboký bývalý důl, už spoustu a spoustu let zaplavený. Tudíš se z dolu stalo jezero. Vždy, když se tam ocitnu, je to ten pocit, o kterém jsem psala, motání hlavy, žaludek na vodě a neschopnost se nadechnout.
Jezero s jeskyní nahání i za dne hrůzu, proto bych tam sama v noci nešla.
Ale říká se, že tenkrát, ještě v minulém století, se zamilovala dcera zámožného sedláka do chudého mládence a jelikož jejich láska nebyla dovolena, chtěli ukončit své trápení tak, že v jednu noc spolu utekli právě k tomu jezeru a spáchali sebevraždu. Jednoduše se utopili. Jestli tam jsou do dnes? Nevím, nikdo po tom nikdy nepátral. Avšak podivné pocity tomu nasvědčují, zdali se někdy odvážím to prozkoumat? Možná, kdo ví... Rozhodně ale jen z přemýšlení o tom mám husí kůži, to budou ty horory natáčené v lesích...
Vaše Beatrice.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Ano! :-)

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 31. srpna 2015 v 19:12 | Reagovat

Dobyvatelé ztracené pravdy? Hm, to vypadá opravdu zajímavě! :) A mám nejspíš další závislost :DD

Jinak já mám horory taky ráda, ale pouze pokud se na ně dívám s někým :D

2 Beatrice Beatrice | E-mail | Web | 1. září 2015 v 14:19 | Reagovat

[1]: Doporučuju to vyzkoušet!:) Taky jsem se na ně nekoukala nikdy bez někoho po boku, ale poslední dobou se na ně ráda kouknu i sama, hlavně při blbé náladě :)

3 S-hejvi S-hejvi | Web | 27. září 2015 v 8:58 | Reagovat

Dobyvatelé vždy sleduji s bráchou, někdy je to opravdu masakr! :D

4 Beatrice Beatrice | E-mail | Web | 4. listopadu 2015 v 18:29 | Reagovat

[3]: Že?  Člověk by nevěřil, co všechno objeví ...Má malá sestra to má stejně ráda jako já. Také koukáme spolu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama